Publikováno Napsat komentář

*** AKCE HG čistič dvířek krbů + zdarma HG gel na toalety ***

Přípravek HG čistič skleněných dvířek krbů a kamen odstraňuje rychle a účinně všechna odolná znečištění jako jsou například saze, mastnota a dehet ze skleněných dvířek kamen a krbů. Mimo to je přípravek HG čistič skleněných dvířek krbů a kamen vhodný i pro odstranění sazí usazených na cihlových stěnách. Rozpouští saze, mastnotu a dehet.

► Vyčistěte sklo krbů/kamen na dřevo rychle a snadno. HG čistič skleněných dvířek krbů a kamen čistí skla rychle a snadno. Skla krbů a kamen budou po vyčištění HG čističem skleněných dvířek krbů a kamen vypadat jako nová. Čistič skel krbů/kamen značky HG je také vhodný pro odstraňování menších usazenin sazí z cihel.

► Jak používat HG čistič skleněných dvířek krbů a kamen? Postupujte podle následujících pokynů a pomocí HG čističe skleněných dvířek krbů a kamen vraťte sklu krbu či kamen čistotu. Dbejte na to, aby byl čištěný povrch vychladlý. Přípravek nastříkejte na povrch nechejte 3 až 5 minut působit a následovně setřete mokrým hadříkem. V případě velmi odolné nečistoty zopakujte výše uvedený postup.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *