Publikováno Napsat komentář

*** AKCE HG čistič dvířek krbů + zdarma HG gel na toalety ***

Přípravek HG čistič skleněných dvířek krbů a kamen odstraňuje rychle a účinně všechna odolná znečištění jako jsou například saze, mastnota a dehet ze skleněných dvířek kamen a krbů. Mimo to je přípravek HG čistič skleněných dvířek krbů a kamen vhodný i pro odstranění sazí usazených na cihlových stěnách. Rozpouští saze, mastnotu a dehet.

► Vyčistěte sklo krbů/kamen na dřevo rychle a snadno. HG čistič skleněných dvířek krbů a kamen čistí skla rychle a snadno. Skla krbů a kamen budou po vyčištění HG čističem skleněných dvířek krbů a kamen vypadat jako nová. Čistič skel krbů/kamen značky HG je také vhodný pro odstraňování menších usazenin sazí z cihel.

► Jak používat HG čistič skleněných dvířek krbů a kamen? Postupujte podle následujících pokynů a pomocí HG čističe skleněných dvířek krbů a kamen vraťte sklu krbu či kamen čistotu. Dbejte na to, aby byl čištěný povrch vychladlý. Přípravek nastříkejte na povrch nechejte 3 až 5 minut působit a následovně setřete mokrým hadříkem. V případě velmi odolné nečistoty zopakujte výše uvedený postup.

Publikováno Napsat komentář

1+2 zdarma!

K odstraňovači plísně HG vám přidáme navrch ještě něco na koupelnu a na okna 😉

Omezený počet kusů zdarma! Neváhejte. Akce končí rozdáním reklamních balení.

HG odstraňovače plísně okamžitě ničí všechny plísně, takže ošklivé černé skvrny ihned zmizí. Tyto ošklivé černé skvrny od plísní, vlhka a vlivů počasí se často vyskytují v silikonových spárách mezi vanou a stěnou obloženou kachličkami, ve sprchových koutech a v omítce. Dostupná je nejen varianta v běžném spreji: HG odstraňovač plísně, ale i pěnový sprej HG pěnový odstraňovač plísně. Obě varianty jsou velmi účinné, avšak díky unikátnímu složení má pěna méně pronikavý zápach, aplikace sprejem umožňuje lepší zaměření na postižené místo a riziko rozstřiku je menší. Kromě toho pěna díky svým vlastnostem zůstává déle na povrchu a zajišťuje tak ještě lepší a delší působení.